Jak podaje portal "Super Express", Lech Wałęsa, choć ma za sobą poważny zabieg, nie zamierza zwalniać tempa. Były prezydent postanowił poszukać dla siebie nowego zajęcia, żeby dorobić do emrytury. W sieci pojawiło się ogłaszenie legendarnego przywódcy Solidarności. Specjalistka HR oceniła, czy stawka 20 tysięcy za godzinę w przypadku Lecha Wałęsy to dużo?

Lech Wałęsa szuka pracy

Lech Wałęsa w marcu tego roku przeszedł poważny zabieg, jednak z każdym dniem były prezydent czuje się coraz lepiej. Jego stan jest na tyle dobry, że Wałęsa postanowił pomyśleć o dodatkowej pracy, która pozwoli mu dorobić do emrytury. Z zamieszczonego w sieci ogłoszenia wynika, że legendarny przywódca zamierza zając się coachingiem.

Lech Wałęsa / YouTube: tvnpl
Lech Wałęsa / YouTube: tvnpl
Lech Wałęsa/YouTube @TVN

Lech Wałęsa ma świadczyć usługi jako konsultant, analityk i trener personalny. W swoim ogłoszeniu Wałęsa podkreśla, że posiada doświadczenie przywódcze, jest świetnym mówcom. Przypomniał o tym, że sprawował urząd prezydenta, współzałożył i przewodniczył NSZZ Solidarność oraz zdobył Pokojową Nagrodę Nobla.

Lech Wałęsa wskazuje w swoim ogłoszeniu, że chętnie poprowadzi spotkania, szkolenia z zakresu leadership, spotkania motywacyjne nie tylko w firmach, ale również na gruncie rodzinnym. Takie godzinne spotkanie z Lechem Wałęsą on sam wycenił na 20 tysięcy złotych. Co na to ekspertka HR?

Lech Wałęsa/ YouTube @WMProductions2010
Lech Wałęsa/ YouTube @WMProductions2010
Lech Wałęsa/ YouTube @WMProductions2010

Natalia Bogdan w wypowiedzi dla "Super Expressu" przyznała, że choć stawka byłego prezydenta jest wysoka, to jego znane nazwisko z pewnością sprawi, że znajdą się osoby, które będą gotowe taką cenę zapłacić. " Personal brand byłego prezydenta jest silny, więc chyba nawet ze względów wizerunkowych znajdą się jakieś pojedyncze osoby skłonne z usług skorzystać" - stwierdziła Bogdan.

A waszym zdaniem, znajdą się chętni, żeby skorzystać z usług oferowanych przez Lecha Wałęsę?

To też może cię zainteresować: Monika Zamachowska już zmieniła nazwisko po rozstaniu ze Zbigniewem. Jak teraz się nazywa? To może zaskoczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lara Gessler wybrała się na spacer z córką. Spotkała Jakoba Kosela z jego pociechą. "Kumpele od narodzin"

O tym się mówi: Pierwsze Komunie Święte jednak się odbędą? Głos w sprawie zabrali duchowni