Jak przypomina "Super Express", od kilku lat mamy do czynienia z ograniczaniem przez rząd handlu w niedzielę. W tym roku kalendarzowym według ustawy sklepy typu: Biedronka, Lidl czy Kaufland są czynne jedynie w siedem niedziel. Czyżby najbliższa 18 kwietnia była zwolniona z ograniczeń?

Do tej pory w przeciągu kilku miesięcy Polacy mogli zrobić zakupy w niedzielę wyłącznie 31 stycznia. Dziś jest już końcówka kwietnia, dlatego zastanawiamy się, kiedy następnym razem czeka na obywateli ten przywilej.

Okazuje się, że niedziela 18 kwietnia NIE JEST HANDLOWA. Na pocieszenie dla tych, którzy chcieliby w najbliższym czasie wybrać się do sklepu w niedzielę, informujemy, że mogą zrobić to w następną - 25 kwietnia. Wtedy dyskonty będą czynne.

sklepy / YouTube: Onet News
sklepy / YouTube: Onet News
sklepy / YouTube: Onet News

Kiedy jeszcze w tym roku wypadają niedziele handlowe? Oprócz wspomnianego 25 kwietnia - 27 czerwca, 29 sierpnia i podwójnie w grudniu (12 i 19 grudnia).

Przypominamy, że wciąż obowiązuje reżim pandemiczny, dlatego podczas każdych zakupów w sklepach trzeba zachować należytą ostrożność - często dezynfekować ręce, utrzymywać dystans i nosić maseczkę ochronną.

Sklep/ YouTube @Aktualności 360
Sklep/ YouTube @Aktualności 360

To również może Cię zainteresować: Jacek Borkowski Poprosił Swoich Fanów O Wsparcie. W Jakim Stanie Jest Aktor Po Trafieniu Do Szpitala

Zobacz także: Książę William I Harry Nie Staną Obok Siebie Na Ostatnim Pożegnaniu Księcia Filipa. Wiadomo Dlaczego