Jak podaje portal "Lelum", media obiegła smutna wiadomość o śmierci Katarzyny Lutkiewicz. Córka znanego aktora, grającego m.in. w serialu "Złotopolscy", zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Informacje o jej odejściu podał Zarząd Fundacji im. Stefana Batorego. Przyjaciele Katarzyny Lutkiewicz nie mogą uwierzyć w to, że nie ma jej wśród nas.

Odeszła Katarzyna Lutkiewicz

Gustaw Lutkiewicz był atorem filmowy, telewizyjnym i teatralnym. Widzowie zapamiętali go m.in. z genialnych kreacji w serialach "Alternatywy 4" i "Złotopolscy". Artysta zmarł w 2017 roku, o czym poinformowała wówczas w mediach społecznościowych jego córka Katarzyna Lutkiewicz. Niestety cztery lata później pojawia się smutna informacja, że odeszła również sama Katarzyna.

Rodzina Lutkiewiczów/ jastrzabpost.pl
Rodzina Lutkiewiczów/ jastrzabpost.pl
Rodzina Lutkiewiczów/ jastrzabpost.pl

Katarzyna Lutkiewicz zawodowo związana była z public relations. Kilka lat temu u córki Gustawa Lutkiewicza i Wiesławy Mazurkiewicz zdiagnozowano raka piersi. Przeszła zabieg i wróciła do zdrowia. Katarzyna czuła się dobrze. Niestety w ubiegłym roku niespodziewanie straciła przytomność.

Trafiła do szpitala, jej stan był bardzo zły. Nie pracowała jedna z jej nerek i pojawiły sie problemy z krążeniem limfy w prawej ręce - pojawił się duży obrzęk. Kobieta chciała jak najszybciej opuścić szpital i trafić do hospicujm, które bardzo dobrze znała. Jako specjalistka od PR współpracowała z Fundacją Hospicjum Onkologiczne.

Wiadomość o śmierci córki Gustawa Lutkiewicza przekazał Zespół i Zarząd Fundacji im. Stefana Batorego, w której działa córka Katarzyny, Zofia Lutkiewicz. Pogrzeb Katarzyny Lutkiewicz ma odbyć się 12 kwietnia na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Ciało Katarzyny Lutkiewicz spocznie w grobie obok ojca. Rodzina kobiety poprosiła, żeby uczestnicy pogrzebu nie przynosili kwiatów, ale w miarę możliwości wsparli datkiem hospicjum.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Katarzyny Lutkiewicz składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Zofia Zborowska nie miała dla swoich fanów dobrych wiadomości. Lekarz przekazał jej niepokojącą diagnozę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszająca relacja pacjentki z oddziału zakaźnego. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami oddziałów covidowych

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie jazdy Kamila Durczoka "na podwójnym gazie". Ujawniono nowe szczegóły. Dziennikarz był mocno zaskoczony decyzją sądu