Jak podaje poral "Fakt", do koszmarnej pomyłki doszło w Lubartowie na Lubelszyźnie. 80-letni dziadek przyszedł odebrać z przedszkola swojego czteroletniego wnuka. Niestety doszło do pomyłki i mężczyzna odebrał nie to dziecko, co trzeba. Trzeba przynać, że 80-latek troskliwie zajął się chłopcem, jak swoim. Dał mu obiad, poczęstował łakociami i pozwolił oglądnąć bajkę. Jak dalej potoczyła się ta historia?

Dziadek wrócił z przedszkola z nieswoim wnukiem

Cała sytuacja miała miejsce w ubiegły piątek. 80-letni mężczyzna przyszedł odebrać z przedszkola swojego wnuczka. Niestety wyszedł z obcym dzieckiem. Jego matka przeżyła chwile grozy dowiedziawszy się, że jej młodszego dziecka nie ma w przedszkolu, bo już je ktoś odebrał.

Dziadek i wnuczek/ Pixabay

Matka relacjonowała, że jej tata często odbierał dwóch jej synów. Kiedy już odebrał starszego poszedł po drugiego. Wtedy usłyszał, że chłopca odebrał już dziadek. Matka czterolatka, co sił pognała do przedszkola, przerażona tym, co może stać się z jej dzieckiem. Od razu zawiadomiono o całej sytuacji policję. Oglądając nagrania z monitoringu okazało się, że mężczyzna który odebrał nie swojego wnuka, był bardzo podobny do jego prawdziwego dziadka. Mieli nawet takie same ubrania.

Dyrektorka przedszkola poinformowała, że także pomylone przedszkolaki mają podobne imiona, kurtki i czapki. Przedszkolanka dobrze znała obu mężczyzn, ale w pierwszej chwili nie skojarzyła, że dziade odbiera nie tego chłopca, co trzeba. Dyrektorka placówki, Iwona Kożuchowska dodała, że nigdy wcześniej nie doszło do podobnej pomyłki.

Dziadek i wnuczka/ Pixabay

Okazało się, że rodziny obu czterolatków się znają, a chłopcy się ze sobą przyjaźnią. To wyjaśnia, dlaczego bez problemu chłopiec poszedł z 80-latkiem. Kiedy mężczyzna zorientował się, że to nie jego wnuk, chciał udać się do przedszkola, było jednak za późno. Do jego drzwi zapukała policja. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Kobieta urodziła czworaczki. Dwoje dzieci zabrała do domu, dwoje zostało w szpitalu. Wszystko przez wysoki rachunek za leczenie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Życzenie starszej kobiety zaskoczyło rodzinę i internautów. Czego z okazji urodzin życzyła sobie staruszka

O tym się mówi: Dodatkowe pieniądze zostały przesłane na konta Polaków. Kto mógł liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki