Słynny jasnowidz z Człuchowa ma oddane grono fanów, którzy regularnie wysłuchują jego przepowiedni podczas relacji prowadzonych na kanale YouTube.

Zazwyczaj niestety Krzysztof Jackowski nie ma dla Polaków zbyt dobrych informacji. Po ostatnich przeczuciach dotyczących problemów w rządzie, teraz jasnowidz podaje co ma się zdarzyć po pandemii.

Trudne czasy

57-letni jasnowidz poinformował, że wiele lat temu przepowiedział już obecną pandemię wirusa SARS-CoV-2 na świecie.

W 2008 roku informował, że nadejdzie czas kiedy „ludzie będą bali się oddychać” co ma być odniesieniem właśnie do koronawirusa i obostrzeń z nim związanych.

Krzysztof Jackowski przeczuł wówczas także, że taka sytuacja będzie miała miejsce krótko przez poważnym konfliktem zbrojnym, który ponownie zaangażuje cały świat, w tym również i Polskę.

konflikt / pixabay
konflikt / pixabay

Choć jasnowidz zapewnia, że nie chce nikogo straszyć, uważa on, że skoro część jego przepowiedni się właśnie wypełnia, to druga odnosząca się do zagrożenia również jest prawdopodobna.

„Swoim poczuciom jestem wierny. Zwróćcie uwagę, jak szalenie brzmiały moje słowa przed laty. Skoro teraz to mamy jak na dłoni, to we mnie są bardzo poważne obawy o to co nas czeka” – tłumaczył podczas relacji live.

Jackowski dodał też, że wszystko zacznie się na Bliskim Wschodzie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sprawdzone i proste sposoby na poprawienie urody i pozbycie się zmarszczek. Te maseczki na twarz można zrobić w domu w parę minut. Jak je zrobić

Jak informował portal „Życiepl”: Kiedy możemy liczyć na poluzowanie obecnych obostrzeń? Głos w tej sprawie zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Daniel Martyniuk znów zaskoczył wszystkich swoim pomysłem? Szykuje się kolejny ślub w rodzinie Martyniuków

Zobacz także: Ten SMS po zdarzeniu na parkingu zrobił wrażenie na internautach. Zachowanie młodego kierowcy jest szeroko komentowane. Co się wydarzyło