W środę wyemitowano fragmenty głośnego wywiadu Meghan I Harrego. W sieci aż zawrzało. O co księżna Sussex obwinia rodzinę królewską?

Meghan i Harry jakiś czas temu ogłosili, że pojawią się u Oprah Winfrey, gdzie zdradzą swoje plany i to, jak im się żyje w Stanach Zjednoczonych, a także opowiedzą o ciąży. Wywiad będzie można zobaczyć na antenie CBS już 7 marca.

Meghan i Harry w amerykańskim talk show Oprah Winfrey

Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

Żona księcia Harry'ego w rozmowie z Oprah Winfrey oskarżyła Pałac Buckingham o "utrwalanie nieprawdy" na temat jej oraz Harrego. Jak powiedziała Meghan, zarówno ona jak i Harry nie zamierzają dłużej milczeć. Po tym wszystkim, co rodzina królewska miała rzekomo zrobić małżonkom, Meghan i Harry nie zamierzają miczec. Jak stwierdziła Meghan przez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na ich temat, ona i Harry stracili bardzo wiele. Wywiad, na który zdecydowali się Meghan I Harry zostanie wyemitowany przez CBS 7 marca. Brytyjczycy będą mogli obejrzeć go dzień później czyli 8 marca.

Meghan i Harry pokazują się publicznie bardzo rzadko. Internauci nie mogą się doczekać, by zobaczyć parę w wywiadzie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY