Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwód mają już za sobą. Nietrafionemu małżeństwu udało się zakończyć wszelkie formalności przed kilkoma miesiącami. Teraz szczęśliwa Asia rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Zdecydowała się nawet na pokazanie partnera w mediach społecznościowych.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest programem w którym opierając się na portrecie psychologicznym łączy się ze sobą teoretycznie idealnych kandydatów. Większość prób kończy się rozwodem, co świadczy o tym, że miłości nie da się zaplanować. Do takich par należeli Joanna i Adam, którzy postanowili nie kontynuować znajomości.

Asia Lazar Instagram
Asia Lazar Instagram

Joanna Lazar i Adam Miciak początkowo planowali, że ich rozstanie odbędzie się w przyjacielskich relacjach. Niestety, jak się później okazało, Miciak nie odezwał się ani razu do swojej byłej żony, co więcej, mężczyzna nie potrafił nawet uzasadnić swojej decyzji. Po tym zdarzeniu na Adama Miciaka spadła fala krytyki. Na szczęście rozwód mają już za sobą. Nietrafionemu małżeństwu udało się zakończyć wszelkie formalności przed kilkoma miesiącami. Teraz Asia postanowiła przedstawić Internautom swojego ukochanego.

Niestety na zdjęciu nie widać twarzy mężczyzny. Para spędzili ze sobą Sylwestra. Na Instagramie u Asi możemy znaleźć wpisy, które świadczą o tym, że wreszcie znalazła szczęście. Co wiecej, para ostatnio swietowala swoja pierwsza rocznicę.

Asia Lazar Instagram
Asia Lazar Instagram

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY