Dawid Kubacki jest w szczesliwym zwiazku ze swoja aktualną zoną Martą od 2013 roku. W 2019 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Z początkiem 2021 na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. To właśnie rodzina stanowi dla Dawida oparcie.

Dawid Kubacki to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec świetnie sobie radzi na kolejnych konkursach. Fani interesują się jednak nie tylko jego dokonaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym.

Dawid i Marta Kubaccy tworzą parę idealną. Para dogaduje się znakomicie dlatego, że oboje są w tym samym wieku. Zarówno Dawid, jak i Marta urodzili się w 1990 roku. Między małżonkami jest jedynie kilka miesięcy różnicy. Dawid Kubacki, który obchodzi urodziny w marcu jest nieco starszy.

To, co także łączy małżonków to pasja do sportu. Marta uprawiała szermierkę, dzięki czemu zdaje sobie sprawę ilu wyrzeczeń wymaga kariera sportowa. Dzięki swoim doświadczeniom jest dużo bardziej wyrozumiała mimo tego, że Dawid czesto jest w ich wspólnym domu gościem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY