Izabella Krzan od dłuższego czasu marzyła o debiucie w roli prowadzacej “Pytania na sniadanie”. Niestety producenci nie widzieli dziewczyny z “Koła fortuny” w programie śniadaniowym. Wszystko zmieniło się wówczas, kiedy nieoczekiwanie z programu odeszła Marzena Rogalska, która poinformowała os swojej decyzji nagle i umożliwiła młodszej koleżance “wskoczenie” na jej miejsce. Niestety Izabella Krzan musi zmierzyć się z kolejnym problemem. Jak sie okazuje Tomasz Kammel nie jest zadowolon ze wspopracy z mloda prezenterką. Czemu?

Tomasz Kammel nie chce współprowadzić “Pytania na śniadanie” z Izabellą Krzan

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Wiadomości
Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Wiadomości

Tomasz Kammel jest prezenterem od lat związanym z telewizją i kojarzonym z TVP. On oraz Marzena Rogalska stanowili świetny duet prowadzących w programie „Pytanie na śniadanie”.

Okazuje się jednak, że nie zobaczymy ich więcej wspólnie w popularnej śniadaniówce emitowanej na antenie Telewizji Polskiej. Marzena Rogalska ogłosiła, że rozstała się z TVP.

Teraz jednak oglądanie duetu Kammel-Rogalska na antenie Telewizji Polskiej zostanie tylko wspomnieniem. Miejsce Rogalskiej zajęła Izabella Krzan, co nie podoba się Tomaszowi Kammelowi. Jak zdradza źródło, dziennikarz nie jest zadowolony z … wzrostu Izy! Miss Polonia ma 183 cm wzrostu, co przeszkadza Kammelowi, który przyzwyczajony był do pracy z niższymi koleżankami. Podobno operatorzy maja pelne rece roboty, by Tomek czuł się komfortowo. Okazuje się, że Izabela zdecydowała się nawet na noszenie płaskich butów, a podczas ujęć stoi kilka kroków za Tomkiem, by wydawała się niższa.

Izabella krzan/Youtube @brumteles
Izabella krzan/Youtube @brumteles

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY