Julia Wróblewska to jedna z gwiazd, która z ogromną popularnością mierzy się już od wczesnego dzieciństwa. Jeszcze jako kilkuletnia aktorka podbiła serca widzów rolą w „Tylko mnie kochaj”.

Choć na kilka lat zniknęła z mediów, teraz ponownie się w nich pojawiła – rzadziej występuje w kolejnych produktach, za to wyśmienicie radzi sobie w roli influencerki.

Julia Wróblewska wykorzystuje swoją popularność nie tylko do reklamowania popularnych kosmetyków, koktajli odchudzających czy ubrań, ale także niesienia za sobą czegoś dobrego – np. edukowania fanów.

Julia Wróblewska o zdrowiu psychicznym

Pudelek donosi, że w jednym z ostatnich postów na swoim popularnym Instagramowym profilu Wróblewska poruszyła problem zdrowia psychicznego. Aktorka nie ukrywa, że ma problemy tej natury – ba, wręcz próbuje oswoić fanów z tymi dolegliwościami i pokazać im, że to normalne, a takie osoby nie powinny być traktowane inaczej czy gorzej.

Niedawno jeden z fanów doradził jej, by depresję leczyła… różańcem i modlitwą. Julia Wróblewska jest oburzona – napisała post, w którym zaznaczyła, że „religia to nie lekarstwo”.

Dodała, że by wyleczyć problemy, należy udać się do lekarza lub terapeuty. Religia może (choć nie musi) pomóc, ale nigdy nie powinna być zamiennikiem lekarza.

Julia Wróblewska podkreśliła, że religia „może być wsparciem”, a leki i terapia powinny stanowić podstawę leczenia. W swoim poście zawarła mocne słowa, jednak trudno się dziwić – ta „porada” mocno wyprowadziła ją z równowagi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY

O tym się mówi na świecie: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ UJAWNIŁA POTĘŻNY BŁĄD ZWIĄZANY ZE SZCZEPIONKAMI! CZY GWIAZDA NIE ZOSTANIE ZASZCZEPIONA? ARTYSTKA UJAWNIA ABSURD SYTUACJI