Elżbieta Jaworowicz jest jedną z naczelnych gwiazd Telewizji Polskiej. Niemal 75-letnia gwiazda od 36 lat ma własny program, który wciąż spotyka się z dużym zainteresowaniem i ciepłym odbiorem widzów.

Prowadzące „Sprawę dla reportera” prezenterka jest jedną z osób, które zasłużyły sobie w branży na poważanie. Niewiele wiadomo jednak o swoim życiu prywatnym. Gdzieniegdzie pojawiły się pogłoski, że prywatnie nie jest tak miłą osobą, za jaką uchodzi. Jaka jest prawda?

Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube publicystykatvp
Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube publicystykatvp

Elżbieta Jaworowicz poza kamerami – jaka jest?

Portal Super Express przypomina, że Elżbieta Jaworowicz mocno broni własnej prywatności. Wiadomo tyle, że od 11 lat jest małżonką byłego rzecznika MON, Eugeniusza Mleczaka.

Nigdy nie komentowała kwestii poprzednich, nieudanych związków – jedyne, co wiadomo, to to, że była żoną biznesmena, a następnie także kierowcy rajdowego, ale obie relacje się rozpadły. Plotki, jakoby miała syna, są niezgodne z prawdą.

Tak naprawdę Elżbieta Jaworowicz nie ma dzieci. Jak przyznała w jednym z wywiadów – żałuje, bo jej zdaniem „życie lepiej by wyglądało”. Jednak jej obecny mąż wtedy przypomina reporterce, że mogą cieszyć się tym, że się poznali.

Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube publicystykatvp
Elżbieta Jaworowicz. Źródło: Youtube publicystykatvp

Gwiazda przyznała, że jest „osobą smutnawą”, jednak mąż pomaga jej uporać się z tymi uczuciami. Co więcej, poza kamerami, gdy jeździ i bada kolejne sprawy, jest bardzo emocjonalna i niejednokrotnie płacze razem z uczestnikami programu. Jednocześnie jednak jest twarda i potrafi sprawić, że inni będą ją szanowali.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY

O tym się mówi na świecie: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ UJAWNIŁA POTĘŻNY BŁĄD ZWIĄZANY ZE SZCZEPIONKAMI! CZY GWIAZDA NIE ZOSTANIE ZASZCZEPIONA? ARTYSTKA UJAWNIA ABSURD SYTUACJI