Anna Król z 3. edycji "Sanatorium miłości" wyrobiła sobie zdanie na temat mężczyzn. Niestety seniorka nie ma o nich dobrej opinii. Jak stwierdziła faceci po 60. mają niewiele do zaoferowania i szukają głównie kobiet młodszych.

Anna Król postanowiła udzielić wywiadu dla portalu Pomponik. Jak powiedziała "Sanatorium miłości" nieco ją zmieniło. Pani Ania wyznała, że dzięki programowi stała się inną kobietą, bardziej asertywną. Jak dodaje wcześniej nie lubiła odmawiać i dbała bardziej o innych niż o siebie, co miało negatywny wpływ na jej samopoczucie.

Jak przyznała umiejętność mówienia “nie”, przetestowała na swoich bliskich. Co ciekawe są oni zadowoleni ze zmian, jakie widzą w uczestniczce programu.

Anna Król zdecydowała się także opowiedzieć o swoich relacjach z mężczyznami. Jak powiedziała w rozmowie z Pomponikiem, zawsze miała do nich dystans. Jak dodała mężczyźni po 60. nie patrzą na siebie racjonalnie. Mysla, ze sa młodzikami i takich kobiet szukają - młodych, które zapewnią im rozrywkę na chwilę.

Pani Ania wyznała także jakie atuty u mężczyzn są dla niej znaczące. Jak powiedziała u płci przeciwnej docenia przede wszystkim kulturę, ciepło, takt i dobro. Wygflad jets dla niej sprawa drugorzedną.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW