Jacek Rozenek to jeden z aktorów, których widzowie mogli oglądać m.in. w „M jak miłość”. Nie każdy wie, że przeszedł on bardzo wyniszczającą chorobę, która mocno go zmieniła.

Jak zmienił się Jacek Rozenek?

52-letni dziś aktor bardzo mocno się zmienił, wszystkiemu winna jest choroba. Mało brakowało, a odszedłby z tego świata. Jego choroba poniosła za sobą bardzo poważne konsekwencje.

Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Popkulturalny Egoista
Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Popkulturalny Egoista

Najpierw okazało się, że Jacek Rozenek ma poważne problemy zdrowotne związane z pracą serca. Niestety – to jeszcze nie wszystko. Gdy prowadził samochód, jadąc nad morze, doznał udaru.

Ta sytuacja miała miejsce w 2019 roku. Zatrzymał się wówczas na parkingu, a dozorca, który zobaczył, że coś jest nie tak, wezwał karetkę pogotowia. Całe szczęście – to ona uratowała życie aktora.

Później Jacek Rozenek wyznał, że to, co się stało, było znakiem zniszczenia jego serca. I to tak bardzo, „że można je już tylko wymienić na nowe”. Co gorsza, usłyszał od lekarzy, że kolejnego ataku może nie przeżyć, nikt jednak nie przewidział udaru mózgu.

Drugi udar przeżył w szpitalu i cudem jest, że wciąż jest wśród nas. Jak wyznał, paraliżem objęta została m.in. jego twarz. Na całe szczęście nigdy w stu procentach nie stracił mowy, jednak sparaliżowany był nie tylko na twarzy, ale i na połowie ciała. Przez te wydarzenia bardzo dużo schudł.

Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Popkulturalny Egoista
Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Popkulturalny Egoista

Teraz Jacek Rozenek stara się wrócić do zdrowia, choć cały czas musi zmagać się ze skutkami choroby oraz udaru. Wrócił już jednak do pracy i zdaje się czuć coraz lepiej.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

O tym się mówi na świecie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Z życia gwiazd: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI