Paweł Kukiz, znany zarówno jako utalentowany muzyk, jak i zaangażowany polityk, jest także kochającym mężem i ojcem. Jego życie rodzinne, mimo licznych wyzwań, jest dla niego niezwykle ważne. Z żoną Małgorzatą są razem już od 33 lat i mają trzy córki, które są dla niego największym błogosławieństwem.


Paweł Kukiz poznał swoją żonę Małgorzatę jeszcze w czasach szkolnych. Ich miłość rozkwitła i w 1991 roku wzięli ślub. Owocem ich związku są trzy córki: Julia, Hanna i Pola. Chociaż artysta przyznaje, że zawsze marzył o synu, dziś uważa swoje córki za największe błogosławieństwo. Mimo intensywnego trybu życia, Kukiz zawsze starał się dbać o rodzinne więzi i utrzymywać dobre relacje ze swoimi dziećmi, informuje Goniec.


Niestety, życie rodzinne Kukizów nie jest wolne od problemów. Najmłodsza córka Pawła i Małgorzaty, Pola, zmaga się z nieuleczalną chorobą - endometriozą. To schorzenie powoduje silny ból i problemy z różnymi układami organizmu. Życie z chorobą Pola opisuje na swoich mediach społecznościowych, dzieląc się trudnościami, z jakimi musi się mierzyć.


„Ból, ból i jeszcze raz ból. Każdej z nas wmawia się, że okres ma boleć, że to normalne. Ale kiedy przeszkadza on w codziennym funkcjonowaniu, ciężko uwierzyć w to, że tak ma być i koniec” - napisała Pola.


Chorobę zdiagnozowano u niej niespełna trzy lata temu, kiedy trafiła do szpitala z silnym bólem. Konieczna była operacja, ponieważ choroba była już w zaawansowanym stadium. Pola postanowiła podzielić się swoją historią, aby uświadomić innych o istnieniu choroby i zachęcić do regularnego badania swojego ciała.


Pola może liczyć na ogromne wsparcie swojej rodziny oraz przyjaciół. Mimo trudności, nie poddaje się i stara się walczyć o lepsze jutro. Aktywnie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat endometriozy, aby zwrócić uwagę innych kobiet na tę chorobę, której mogą nie być świadome.