Funkcjonariusz policji Brian Zach z Departamentu Policji Kingman był na służbie w marcu 2018 roku, wykonując swoje regularne patrole. Nie wiedział, że spotka się z kimś, kto zmieni resztę jego życia.

Niezwykłe koleje losu

Telefon, który odebrał tego dnia, wydawał się normalny, dopóki nie dotarł na miejsce. Była to prośba o kontrolę socjalną z domu Kaili, którą później adoptował. Opiekunowie Kaili z jakiegoś powodu znęcali się fizycznie nad biedną dziewczynką.

Miała siniaki na twarzy, zaschniętą krew na uszach i opuchnięte oko. Oficer policji Brian był wzruszony niewinnym i beznadziejnym wyrazem twarzy dziewczynki. Sądząc po jej wyglądzie, odczuwała głęboki ból, mówiąc krótko, dziewczyna była w okropnym stanie.

Zach zaangażował dziewczynkę w rozmowę, aby dowiedzieć się, co się stało, żeby zająć jej myśli, gdy czekali na przybycie detektywów i zabranie jej do szpitala. Brian i dziewczynka zrozumieli się szybko w ciągu kilku minut i można było powiedzieć, że dziewczyna poczuła się lepiej. Czuła się bezpieczniej i wygodniej, trzymając dłoń Briana. Później przyjechali detektywi i zabrali ją do szpitala.

Kiedy Zach wrócił tego dnia do domu, był zaniepokojony spotkaniem z Kailą. Nie wiedział, co się stanie z dziewczynką, ponieważ oprawcy byli jej opiekunami. Zach czuł potrzebę pomocy dziewczynie, więc omówił to ze swoją żoną Cierrą. Długo dyskutowali, a Brian otwarcie powiedział Cierrze, że chce, aby dziewczyna dołączyła do ich rodziny. Pamiętaj, że Brian i jego żona mieli już dwoje dzieci, co oznacza, że ​​mieli doświadczenie w opiece nad dziećmi, zwłaszcza teraz, gdy Kaila potrzebowała dużo troski i miłości.

Opiekunom Kaili postawiono zarzuty karne, a Zach dopilnował, by sprawiedliwości stało się zadość. Z drugiej strony Kaila szybko wyzdrowiała i została wypisana ze szpitala. Służby ochrony dzieci były zajęte szukaniem kogoś do opieki nad Kailą. Znalezienie miejsca dla dziecka nie zawsze jest łatwe i szybkie.

Kaila bardzo szybko się przystosowała i w ciągu kilku dni już dzwoniła do Cierry, mamy. Żyli szczęśliwie jako jedna rodzina, ale Brian był niespokojny, ponieważ bał się, że biologiczni rodzice wrócą, szukając dziewczynki. Około dwóch i pół roku później Zach poczuł ulgę, ponieważ oficjalnie adoptowali dziewczynę. To jedna z najlepszych rzeczy, jakie wydarzyły się w jego życiu. Do tej pory żyją razem szczęśliwie jako jedna rodzina.

Inside Edition

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Czym Katarzynie Dowbor podpadła Dorota Szelągowska? Nowa ramówka TVN wszystko wyjaśnia

Zerknij: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój