Nadchodzi nowa edycja jednego z najbardziej uwielbianych przez widzów programów telewizyjnych - "Taniec z Gwiazdami". Polsat zapowiada powrót show na antenę już tej jesieni, a na oficjalnym Instagramie programu pojawiły się zaskakujące wieści. Twórcy show ogłaszają casting na nowych tancerzy. Kto może się zgłosić? Jakie warunki trzeba spełnić? Oto wszystkie szczegóły.


„Taniec z Gwiazdami” to program, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Od 2005 roku gości na ekranach naszych telewizorów, dostarczając widzom emocji, wzruszeń i niezapomnianych tanecznych popisów. Choć program zaliczył przerwę w nadawaniu i zmianę stacji z TVN na Polsat, to wciąż przyciąga przed telewizory miliony Polaków, informuje Pomponik.


Ostatnia edycja programu zakończyła się triumfem Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, którzy w finale pokonali Roxie Węgiel i Michała Kassina oraz Julię „Maffashion” Kuczyńską i Michała Danilczuka. Choć od tamtego momentu minęło zaledwie kilka miesięcy, fani programu z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnych tanecznych emocji.


Na szczęście mamy dla nich dobre wieści. Na oficjalnym Instagramie "Tańca z Gwiazdami" pojawił się post, który potwierdza, że nowa edycja show pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu. Ale to nie wszystko! W nadchodzącej edycji programu czekają nas pewne zmiany, które z pewnością zainteresują wszystkich miłośników tańca.


W tym samym poście na Instagramie ogłoszono początek castingu na tancerzy do kolejnych edycji "Tańca z Gwiazdami". „Wracamy do Was z 15. edycją @tanieczgwiazdami już we wrześniu. Ponownie zrobi się gorąco na naszym parkiecie. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Dołącz do najbardziej roztańczonej ekipy i powalcz o Kryształową Kulę! Zostań tancerzem #TZG15” - czytamy w opublikowanym wpisie.


Kto może się zgłosić? Jakie warunki trzeba spełnić? Organizatorzy poszukują profesjonalnych tancerzy tańca towarzyskiego, zarówno w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim. „Taniec to Twoja pasja, a udział w programie „Taniec z Gwiazdami” to Twoje marzenie?

Świetnie się składa! Ruszył casting do XV edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Poszukujemy profesjonalnych tancerzy tańca towarzyskiego (taniec standardowy oraz latynoamerykański). Nie czekaj, zgłoś się już dziś” - zachęcają twórcy show.
Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącej edycji programu zobaczymy wiele nowych twarzy, co z pewnością wprowadzi świeżość i dodatkowe emocje na parkiecie. Nowi tancerze, nowe gwiazdy, nowe wyzwania - „Taniec z Gwiazdami” wraca i zapowiada się wyjątkowo interesująco.


Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę tanecznych wrażeń? Już we wrześniu wracamy na parkiet z nową energią i pasją. Nie przegapcie tego spektaklu!