Kilka dni temu Maciej Dowbor zaskoczył swoich fanów, ogłaszając, że po 20 latach kończy współpracę z telewizją Polsat. Swoją decyzję ogłosił w mediach społecznościowych, wywołując falę zaskoczenia i niedowierzania wśród internautów. Żona prezentera, Joanna Koroniewska, również zabrała głos, nie pozostawiając wątpliwości, że dla Macieja nastały trudne czasy.


Maciej Dowbor, znany z prowadzenia popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", postanowił diametralnie zmienić swoje życie po ponad dwóch dekadach pracy w Polsacie. Decyzja ta wywołała spekulacje i pytania o przyszłość prezentera.


Na instagramowym koncie Dowborów pojawił się zabawny filmik zatytułowany: "Pierwszy dzień mojego męża na bezrobociu". Widać na nim zrelaksowanego Macieja, który odpoczywa na fotelu z pilotem w jednej ręce i kubkiem w drugiej.


"Tutaj masz rzeczy do zrobienia, jeżeli nie ogarniesz tego dzisiaj, to zajmujesz się tym jutro, a i przypilnujesz dzieci. Ja jestem o 23 w domu, wracam ze spektaklu" – rozpoczęła Joanna Koroniewska, dodając na koniec: "I pamiętaj, kto tu teraz jest szefem".


Filmik opatrzony został komentarzem Joanny: "To, co mam mu jeszcze wpisać na listę obowiązków?! Tak, żeby zrozumiał, ile kobiety mają na co dzień w domu do roboty?!".

Internauci byli zachwyceni humorem Dowborów, a w komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych reakcji.


Choć Maciej Dowbor oficjalnie ogłosił swoje odejście z Polsatu, pojawiły się plotki, że prezenter może już mieć nową pracę. Portal "Świat Gwiazd" donosi, że Maciej otrzymał intratną ofertę pracy w TVP i być może niedługo poprowadzi program "The Voice of Poland". Informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone, ale spekulacje narastają.


Nagranie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora spotkało się z pozytywnym odbiorem. W sekcji komentarzy pojawiły się humorystyczne wpisy, takie jak ten Andrzeja Wrony: "To są te wakacje? Jutro info 'Dowbor - powrót syna marnotrawnego do Polsatu'".


Czy Maciej Dowbor rzeczywiście zwiąże swoją przyszłość z TVP? Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać. Jedno jest pewne – zarówno Maciej, jak i Joanna podchodzą do zmian z humorem i optymizmem, co na pewno pomoże im w nadchodzących wyzwaniach.