Księżna Kate Middleton nie pojawia się publicznie od kilku miesięcy, co wywołało falę spekulacji na temat jej zdrowia. Choć Król Karol III, mimo walki z nowotworem, pojawi się na swojej oficjalnej uroczystości urodzinowej, Księżna Kate pozostaje w cieniu, wzbudzając coraz większe zainteresowanie i troskę.


W ostatnich dniach głos w tej sprawie zabrała Lady Colin Campbell, znana biografka księżnej Diany. Wypowiedziała się na temat stanu zdrowia Kate Middleton, co tylko dolało oliwy do ognia. Lady Colin, powołując się na swoje źródła, zasugerowała, że stan zdrowia Księżnej Cambridge jest o wiele gorszy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać, informuje Super Express.


Lady Colin Campbell przytoczyła słowa samej Kate Middleton, która w swoim nagraniu zaapelowała o czas, przestrzeń i prywatność na czas leczenia. „Do zakończenia leczenia potrzebujemy trochę czasu, przestrzeni i prywatności” – mówiła Księżna. Lady Colin podkreśliła, że Kate jest bardzo chora, a leczenie jest niezwykle wyczerpujące. Zaznaczyła również, że księżna musi odpocząć, aby móc wrócić do pełni zdrowia i opiekować się swoimi trzema dziećmi.


Obecnie nie wiadomo, kiedy Kate Middleton będzie mogła wrócić do swoich obowiązków publicznych, ani czy kiedykolwiek wyzdrowieje całkowicie. Choroba Księżnej Cambridge pozostaje owiana tajemnicą, a jedyne, co wiadomo, to fakt, że Księżna koncentruje się na swoim leczeniu i powrocie do zdrowia.


Obecna sytuacja jest trudna zarówno dla Kate, jak i dla całej rodziny królewskiej. Podczas gdy Król Karol III stawia czoła swojej chorobie, brak Księżnej Kate na publicznych wydarzeniach jest wyraźnie odczuwalny. Społeczność oraz media z niecierpliwością czekają na wieści o jej stanie zdrowia i możliwym powrocie do obowiązków.