Całkiem nowe informacje dotyczące popularnej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej właśnie ujrzały światło dzienne. Agnieszka Woźniak - Starak rozkwita w nowym związku. Kim jest tajemniczy wybranek dziennikarki?

Agnieszka Woźniak - Starak jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie jako prowadząca już w roku 2003, lecz największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w kultowej śniadaniówce “Dzień Dobry TVN” w roku 2013, gdzie z przerwami pracuje do dziś.

W roku 2019 prezenterka przerwała karierę, co było spowodowane tragiczną śmiercią jej męża podczas wakacyjnego wyjazdu na Mazury, producenta filmowego Piotra Woźniaka - Staraka. Po odbyciu żałoby wśród najbliższych kobieta postanowiła wrócić do mediów i pracy.

Jak się okazuje, od pewnego czasu wychodzi na prostą, otworzyła także serce na nową osobę - kim jest tajemniczy wybranek dziennikarki?

Agnieszka Woźniak - Starak w pełni szczęścia u boku ukochanego

Media donoszą, że nowy mężczyzna, z którym związała się prezenterka to brunet o imieniu Maciej, który jest restauratorem w Warszawie. Para jednak stara się zachować dyskrecję i o tym, co tak naprawdę ich łączy wiedzą tylko znajomi.

Fani jednak mają nadzieję na to, że w końcu ujrzą wybranka prezenterki.