Najnowsze informacje dotyczące prezydenta naszego kraju, Andrzeja Dudy właśnie ujrzały światło dzienne. Ostatnie przemówienie polityka przejdzie do historii. Prezydent zaliczył małą wpadkę, co chętnie komentują gwiazdy, na przykład Filip Chajzer. Co takiego powiedział?

Nie od dziś wiadomo, że prezydent Polski, Andrzej Duda nie posiada zbyt dużych umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Niestety na zajmowanym przez niego stanowisku nie da się uniknąć konieczności prowadzenia rozmów z zagranicznymi politykami w tymże języku. To prowadzi do częstych pomyłek i przejęzyczeń, tak jak miało to miejsce wczoraj.

Polacy komentują pomyłkę Andrzeja Dudy

Z uwagi na trwającą wojnę na Ukrainie prezydent Duda, a także inni dyplomaci z całego świata nieustannie pojawiają się na różnych konferencjach chcąc wypracować wspólne rozwiązanie pozwalające zakończyć te tragiczne wydarzenia.

Kamala Harris, wiceprezydent USA pojawiła się ostatnio w Polsce, aby porozmawiać z Andrzejem Dudą na temat wydarzeń ostatnich dwóch tygodni. Prezydent Polski chcąc opisać relacje polsko-ukraińskie chciał powiedzieć znane przysłowie “Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, które po angielsku brzmi “A friend in need is a friend indeed”. Niefortunnie, ostatnie słowo zabrzmiało jak nieprzyzwoity wyraz, przez co sama wiceprezydent wybuchnęła śmiechem, a to wystąpienie zaczęto komentować w całym kraju.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT