Najnowsze fotografie, które zostają publikowane w mediach społecznościowych jednej z najbardziej znanych, a zarazem kontrowersyjnych osobistości polskiego show – biznesu, Esmeraldy Godlewskiej robią ogromną furorę.

Celebrytka niedawno poinformowała, że rozpoczęła wielką przemianę mającą na celu zrzucenie zbędnych kilogramów. Efekty metamorfozy publikuje w sieci, a fani są wręcz zachwyceni! Wielka przemiana Esmeraldy Godlewskiej trwa w najlepsze i jak widać, motywacja jej nie opuszcza!

Monika Godlewska, która znana jest szerzej jako Esmeralda Godlewska jest postacią znaną niemalże wszystkim. Miano celebrytki zyskała poprzez filmiki wrzucane na platformę YouTube - wraz ze swoją siostrą wykonywały wówczas covery różnych znanych utworów. Ze względu na brak talentu wokalnego nagrania sprawiły, że kobiety w momencie zyskały rozgłos - oczywiście od razu pojawiło się zarówno wielu fanów, jak i przeciwników.

Metamorfoza trwa w najlepsze!

W ubiegłym roku Esmeralda Godlewska przyznała się do problemów zdrowotnych, przez które znacznie przybrała na wadze. Postanowiła to zmienić, o czym także oficjalnie poinformowała w sieci jakiś czas temu. Teraz, po kilku tygodniach diety i ćwiczeń pod okiem trenera z dumą prezentuje pierwsze rezultaty. Trzeba przyznać, że wygląda coraz lepiej!