Mycie okien jest zmorą niemalże każdej osoby chcącej jak najlepiej zadbać o mieszkanie. Z drugiej strony zaś im większe okna, tym bardziej spektakularnie wyglądają. Jak zatem zadbać o okna na większych powierzchniach, aby uzyskać piękny efekt bez smug? Okazuje się, że nie musisz nic kupować, ponieważ wystarczą do tego produkty, które ma każdy. Koniecznie spróbuj!

Co jest konieczne? Przede wszystkim stare, bawełniane ubrania! Tak, to prawda. Najlepiej jest używać bawełnianych ściereczek. Co więcej? Należy także ubrać rękawiczki ochronne - lecz to powinno być standardem, aby jak najdłużej zachować zadbany wygląd dłoni i nie przesuszyć skóry.

Poza tym trzeba zaopatrzyć się w małe wiaderko bądź miskę oraz... płyn do zmiękczania tkanin! Właśnie ten składnik jest prawdziwym hitem. Okazuje się, że to właśnie on może sprawić, że okna wyglądają perfekcyjnie.

Koniec ze smugami i kurzem!

Jedyne co trzeba zrobić, to wlać ciepłą wodę do wiadra i dodać płyn zmiękczający - cała mikstura gotowa! W kwestii proporcji - wystarczy jedna miarka płynu na średnie wiaderko wody, lecz - ważna rzecz - warto także obserwować powstałą substancję i jeżeli wydaje Ci się, że płynu jest za mało, śmiało można dodać więcej!

Warto także pamiętać o tym, że w zależności od producenta płynu zmiękczającego może on w różnym stopniu rozpuszczać się w wodzie, jednak najważniejszy jest sam fakt nasycenia szmatki środkiem.

Kolejny i ostatni krok: namocz ściereczkę w roztworze i oczyść okna z brudu i kurzu. Dzięki właściwościom zmiękczającym płynu z łatwością pozbędziesz się brudu ze szkła! Koniecznie wypróbuj!

Mycie okien / screen yt

Jak informował portal "Życie Polska": PORUSZAJĄCE WYDARZENIA W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. RODZICE ZA UTRATĘ 6-LETNIEJ CÓRKI OBWINIAJĄ LEKARZY. RZECZNIK PRAW PACJENTA BADA, CZY MAJĄ RACJĘ

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ WYSZŁA DO FANÓW Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM O ŻYCIU PRYWATNYM. ARTYSTKA ZDRADZIŁA, Z JAKIEGO POWODU CZUJE WIELKĄ PUSTKĘ. TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOMINIKA GWIT NA USTACH WSZYSTKICH. AKTORKA ZACZĘŁA DBAĆ O SWOJA APARYCJĘ. ZMIANA W WYGLĄDZIE SPOWODOWAŁA MASĘ KOMENTARZY. NIEKTÓRYM SIĘ NIE PODOBA