Agnieszka Włodarczyk jest znaną polską aktorką, która wystąpiła między innymi w „Pierwszej miłości”, „Plebanii”, „13 Posterunku”, czy w filmie „Nigdy w życiu!”.

Choć zawodowe życie aktorki jest pełne sukcesów, w życiu prywatnym miała wiele rozterek. Przez długi czas Agnieszka Włodarczyk nie mogła znaleźć właściwego partnera.

Agnieszka Włodarczyk znalazła miłość

Przez jakiś czas była w związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka była nawet obwiniana za rozpad rodziny Krawczyka - ten bowiem związał się z nią niedługo po tym, jak doczekał się narodzin bliźniaków z Anetą Zając.

Pomimo wielu porażek w życiu miłosnym, Agnieszka Włodarczyk się nie poddała i w końcu znalazła szczęście. Od dłuższego czasu jest w związku z Robertem Karasiem i spodziewają się dziecka.

Agnieszka Włodarczyk już wybrała imię dla swojej pociechy

Agnieszka Włodarczyk rozpoczęła ostanie przygotowania, bo termin porodu jest coraz bliżej. W długim wpisie w mediach społecznościowych Agnieszka Włodarczyk zdradziła, czym kierowała się przy wyborze imienia dla swojego dziecka.

Okazuje się, że maleństwo otrzymało imię już w 12 tygodniu ciąży, czyli wtedy kiedy rodzice poznali jego płeć. Początkowo aktorka szukała staropolskich imion, jednak żadne jej się nie spodobało.

Termin porodu jest coraz bliżej

Finalnie Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś postanowili wybrać dla pociechy imię, które nie będzie im się kojarzyło z inną osobą. „Nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu”.

Ponadto, jak zdradziła Agnieszka Włodarczyk, będzie ono pasować do nazwiska ojca. Nie będzie ani zbyt popularne, ani zbyt skomplikowane.

Aktorka wciąż jednak nie zdradziła płci i imienia swojego dziecka. Macie jakieś przypuszczenia?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI