Odkąd jasnowidz Krzysztof Jackowski zaczął prowadzić swoje konto na platformie YouTube, bardzo często w transmisjach live porusza temat polityki w naszym kraju. Już jakiś czas temu wizjoner mówił, że już niebawem rządzący będą chcieli całkowicie pozbyć się winy za to, co obecnie dzieje się w naszym kraju.

Czy wizjoner ma rację?

Jak podaje portal Radio Zet, tym razem Krzysztof Jackowski w swojej wypowiedzi zwrócił szczególną uwagę na premiera Mateusza Morawieckiego oraz jego czterech najbliższych współpracowników. Wizjoner jest przekonany, że już niebawem będą oni chcieli odejść z rządu!

Krzysztof Jackowski zwraca także uwagę na to, że Mateusz Morawiecki nie jest do końca zgodny z tym, co robi w celu osiągnięcia przez rząd określonych celów. Wizjoner zaznacza, że w oczach premiera widzi ogromną niepewność.

Co takiego stanie się już niebawem?

- Jest ta niepewność w nim. Jak chwilę przed audycją popatrzyłem na wydrukowane zdjęcie premiera Mateusza Morawieckiego i popatrzyłem w jego oczy, to jest ta niepewność – wyznał Krzysztof Jackowski.

Wizjoner zaznacza, że Mateusz Morawiecki oraz jego współpracownicy podejmą „sprytną ewakuację”. Jasnowidz nie wyklucza, że Mateusz Morawiecki obecnie działa na dwóch frontach i wie, że już niebawem Polska będzie odgrywać olbrzymią rolę w wydarzeniach, jakie będą działy się w Europie.

Krzysztof Jackowski nie zdradził jednak na razie o jakich wydarzeniach mowa i jaka będzie rola naszego kraju. Nie podał także dokładnej daty, w której prawdopodobnie Mateusz Morawiecki opuści rząd.

Jak informował portal "Życie Polska": MIMO KRYZYSU TADEUSZ RYDZYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ! JEGO ZYSKI PRZEROSŁY WSZYSTKIE OCZEKIWANIA

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE W RODZINIE PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO. MŁODY SIOSTRZENIEC SZEFA POLSKIEGO RZĄDU ZOSTAŁ ZATRZYMANY. RELACJA ŚWIADKA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie Polska" pisał również: NIESTOSOWANE ZACHOWANIE MĘŻA DODY! JAK WIDAĆ MĘŻCZYZNA OBRAŻA NIE TYLKO SWOJĄ PARTNERKĘ, ALE I INNE KOBIETY. TAKIE KOMENTARZE SĄ NIE NA MIEJSCU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO, CO STAŁO SIĘ ZE SŁYNNYMI GRYCANKAMI! TAK POTOCZYŁY SIĘ LOSY MARTY GRYCAN I JEJ CÓREK. KIEDYŚ BYŁY NA USTACH MILIONÓW POLAKÓW. CO ROBIĄ DZIŚ