Krzysztof Ibisz chyba nie spodziewał się, że po ślubie jego życie tak diametralnie się zmieni! Młoda żona znanego prezentera postanowiła mocno o niego zadbać!

Zmiany w życiu prezentera!

Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat ślubu Krzysztofa Ibisza z młodą o 27 lat kobietą. Gwiazdor nie spodziewał się chyba, że małżeństwo zmieni tak wiele w jego życiu. Młoda żona prezentera nie zamierza pójść na kompromisy, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie!

Jak podaje portal Super Express, obecna partnerka Krzysztofa Ibisza specjalizuje się w medycynie stylu życia. Na samym początku prezenter zrezygnował z mięsnej diety, a teraz w grę weszły kolejne zdrowe nawyki. Joanna zarządziła bowiem, że para będzie chodzić spać o wiele wcześniej niż dotychczas.

– Asia przestawiła mnie na wcześniejsze spanie, bo chodziłem spać późno, dwunasta, pierwsza, a teraz 21.30 to już jest ostatni nasz moment – wyznał Krzysztof Ibisz na swoim Instagramie.

Joanna wywróciła życie Krzysztofa Ibisza do góry nogami!

Co więcej, żona Krzysztofa Ibisza zaznaczyła, że na około dwie godziny przed snem nie patrzą już w telefony, ani też nie oglądają telewizji. Wieczorem nie spożywają także alkoholu i węglowodanów oraz nie poruszają trudnych, życiowych tematów, aby ich sen był spokojny.

Prezenter wyznał także, że przy Joannie stał się bardziej eko. Zwraca uwagę przede wszystkim na ograniczenie zużycia wody. Zdradził również, że razem ze swoją żoną przeznaczają w ciągu dnia czas na medytację!

Jak informował portal "Życie Polska": NA ULICACH MIAST W CAŁEJ POLSCE ODBYŁY SIĘ WIELKIE PROTESTY. POLACY WYSZLI, BY POKAZAĆ SWOJĄ SOLIDARNOŚĆ. DONALD TUSK POSTANOWIŁ WYDAĆ WAŻNY ALARM

Przypomnij sobie: W KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM ZAJDĄ NIESPOTYKANE PRZEZ DEKAD ZMIANY. PAPIEŻ FRANCISZEK POSTANOWIŁ ROZPOCZĄĆ WIELKĄ REFORMĘ. UDZIAŁ MA MIEĆ KAŻDY WIERNY

Portal "Życie Polska" pisał również: EWA KRAWCZYK WYSZŁA Z NOWĄ OFERTĄ DO SYNA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. JEJ PROPOZYCJA MA BYĆ POWALAJĄCA. IGOR KRAWCZYK OD RAZU RIPOSTOWAŁ POMYSŁ MACOCHY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARON WYJAWIŁ SWOJĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ. TRENER „THE VOICE OF POLAND” ZASKOCZYŁ NIEMAL WSZYSTKICH. NIEWIELU MIAŁO O TYM POJĘCIE. CHODZI O RODZINĘ MUZYKA