Ostatnio udzielony wywiad przez Tomasza Karolaka i Małgorzatę Kożuchowską budzi zdziwienie! Aktor zebrał się na niezwykle odważne wyznanie dotyczące koleżanki z pracy. Nikt nie spodziewał się takich słów. Co na to bliscy aktorki? Internauci są w szoku!

Małgorzata Kożuchowska to postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsza część widzów, jak i starsza. Podobnie jest z Tomaszem Karolakiem. Polacy uwielbiają oglądać filmy, gdzie grają, a połączenie tych dwóch osobowości w jednym, kultowym serialu “Rodzinka.pl” było strzałem w dziesiątkę!

Produkcja cieszyła się nieustannym zainteresowaniem, a oglądalność stale rosła. Serialowi Boscy wydawali się być bardzo zgranym duetem i perfekcyjnie wcielali się w rolę małżeństwa - stąd pojawiło się wiele spekulacji o rzekomym romansie aktorów poza serialem. Czy to prawda?

Odważne wyznanie Karolaka

Dotychczas oboje milczeli na temat domniemanego romansu, jednak w ostatnio udzielonym wywiadzie Tomasz Karolak nie wytrzymał i wyznał, że... fantazjował o Kożuchowskiej!

- Jak ja ją zobaczyłem na scenie, to wiedziałem, że to jest wielki talent. Kożuchowska i tak już była w mojej podświadomości. Ona w mundurze, to ja miałem na widowni jeden wielki wz**d (...). Kożuchowska w mudurze - to są te fantazje erotyczne typu Kożuchowska jako pielęgniarka - powiedział.