Viki Gabor świętuje kolejne urodziny w blasku sławy. Tym razem celebrowała ten ważny dzień będąc na scenie. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w pewnym momencie! To było naprawdę wzruszające! O czym mowa?

Jak powszechnie wiadomo, Viki Gabor jest gwiazdą młodego pokolenia, której kariera poszybowała w niezwykle dynamicznym tempie. Mimo, że gwiazda ma zaledwie 14 lat, na scenie zadebiutowała już jako dwunastolatka w programie “The Voice Kids”. Największą rozpoznawalność jednak przyniosła jej wygrana w Konkursie Eurowizji dla dzieci – od tego momentu nieustannie pnie się ku górze.

Urodziny świętowała na scenie!

Viki Gabor urodziła się 10 lipca 2007 roku – wczoraj więc świętowała swoje 14 urodziny. Tak się złożyło, że wczoraj także występowała podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. Po wykonaniu swojego występu na scenę weszli pozostali artyści wręczając jej... trzypiętrowy tort i śpiewając głośne “Sto lat”!

Trzeba przyznać, że taka niespodzianka musiała być dla młodej wokalistki wspaniałym przeżyciem, które zapamięta na długo. Warto także wspomnieć, że z tej okazji gwiazda założyła niezwykle elegancki strój, który nieco odbiega od jej standardowych, kolorowych ubrań scenicznych.