Najnowsze informacje pochodzące z rodziny brytyjskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Książę William niebawem musi przekazać synowi bardzo ważną wiadomość. Kiedy to zrobi? Brytyjczycy nie mogą się doczekać! O czym mowa?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Sussexów od wielu lat budzi ogromne zainteresowanie mediów i społeczności na całym świecie - powodem takiego stanu rzeczy jest bez wątpienia fakt, że u Royalsów raz po raz dzieją się kontrowersyjne i sensacyjne wydarzenia. Ponadto, wypływające co jakiś czas nieznane fakty o księżnej Dianie także nierzadko szokują.

Mogłoby się wydawać, że dzieci księcia Williama przyszły na świat całkiem niedawno, jednak jego najstarszy syn – George – niebawem skończy już osiem lat! Oznacza to, że jego ojciec powoli musi przygotowywać się na przekazanie mu ważnej informacji...

George niebawem pozna całą prawdę

Pierwszy w kolejności do przejęcia tronu w Wielkiej Brytanii jest książę Karol, drugi - książę William. Trzecim zaś książę George – i to właśnie tę wiadomość musi przekazać chłopcu ojciec, gdyż dziecko osiąga taki wiek, w którym powinno dowiedzieć się o swoim dziedzictwie oraz tym, co czeka go w przyszłości.