Manuela Michalak, wzięła udział w pierwszej edycji „Big Brothera”. Dzięki temu zdobyła sławę w całej Polsce, a widzowie pokochali ją za szczerość, pogodę ducha i uroczy śmiech.

Finalnie Manueala Michalak zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji legendarnego show. „Big Brother” otworzył jej furtkę do kariery.

Czym zajmuje się gwiazda pierwszej edycji „Big Brothera”?

Po zakończeniu pierwszej edycji Big Brothera Manuela Michalak miała swoje „5 minut” w show biznesie. Kobieta prowadziła "Maraton uśmiechu" oraz zagrała w dwóch filmach reżyserowanych przez Jerzego Gruzę.

Manuela Michalak. Źródło: youtube.com
Manuela Michalak. Źródło: youtube.com
Manuela Michalak. Źródło: youtube.com

Manuela chciała wciąż się rozwijać i postanowiła pójść na studia. Niestety choroba skóry, z którą od lat musi się zmagać, nie pozwoliła jej na studiowanie medycyny. Z tego powodu gwiazda „Big Brothera” poszła na psychologię.

Manuela Michalak jest kobietą sukcesu

Ponadto Manuela Michalak od kilku lat zajmuje się sprzedażą suplementów diety. Ma również swój salon fryzjerski w Luboniu.

Od trzech lat kobieta pracuje również w korporacji - jest menadżerem zespołu w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej.

W wolnej chwili Manuela nie próżnuje - działa w fundacji Superbohaterowie skupiającej się na zwalczaniu przemocy domowej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI