Kuba Wojewódzki od lat jest gwiazdorem TVN-u, gdzie prowadzi swój autorski program. Dziennikarz uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej.

Trzeba jednak przyznać, że jego sylwetka i cięty język rzeczywiście przyciągają przed telewizory kolejnych zaciekawionych widzów.

Stare zdjęcie Kuby Wojewódzkiego robi furorę w sieci

Kuba Wojewódzki wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Dzięki szybkim samochodom, luksusowym apartamentom, czy często zmienianym partnerką jest o nim naprawdę głośno.

Dziennikarz TVN-u jest również aktywny w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie pojawia się wiele prywatnych zdjęć.

Fani z niecierpliwością czekają na moment, w którym Kuba Wojewódzki w końcu pokaże swoją nową partnerkę. Od kilku miesięcy dziennikarz stale zasłania jej twarz na zdjęciach.

Dziennikarz zmienił się nie do poznania

W ostatnim czasie Kuba Wojewódzki dodał dość nietypowe zdjęcie. Gwiazdor opublikował starą fotografię z 1981 roku. Trzeba przyznać, że post wywołał burzę, a znany dziennikarz stał się obiektem żartów.

Czyli jednak kiedyś wyglądałeś staro

- napisał jeden z internautów.

Na szczęście wyrosłeś z tego

- zażartował Cezary Pazura.

Jak Wam się podoba zdjęcie 18-letniego Kuby Wojewódzkiego? Bardzo się zmienił?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI