Lara Gessler jest córką znanej restauratorki, Magdy Gessler. Gotowanie jest również jej ogromną pasją. Teraz jednak celebrytka skupia się na macierzyństwie.

Lara Gessler zdradziła, jak wyglądają wakacje nad Bałtykiem z jej perspektywy

21 października Lara Gessler powiadomiła przez media społecznościowe, że powitała na świecie swoje dziecko. Urodziła się pierwsza pociecha celebrytki oraz Piotra Szeląga.

Mała Nena jest oczkiem w głowie rodziców i dziadków. Lara stara się z nią spędzać każdą chwilę. Dziewczynka nawet podróżuje z rodzicami.

W ostatnim czasie Lara Gessler wybrała się z mężem i córką nad polski Bałtyk. Córka znanej restauratorki nie była jednak zadowolona ze swoich wakacji.

Tym razem celebrytka nie miała szczęścia

Przede wszystkim zepsuła je pogoda. Dlatego Lara i Piotr postanowili, że skrócą swój urlop, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczą na kolejny wyjazd.

Ponadto Lara Gessler stwierdziła również, że ceny nad polskim Bałtykiem są za wygórowane i samo zakwaterowanie kosztuje naprawdę dużo.

Nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem są kosmiczne

- podsumowała Lara Gessler.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI