Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to para celebrytów, którą mocno interesują się tabloidy i internauci. Ich związek trwa już ponad pół roku, co w życiu pary jest sporym osiągnięciem.

Julia Wieniawa zdradziła sekret jej szcześliwego związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa ma za sobą poważny związek z Antkiem Królikowskim. Ich relacja zakończyła się jednak porażką. Jakiś czas później młoda aktorka związała się z dużo starszym członkiem zespołu Afromental – Baronem. Romans z muzykiem trwał znacznie krócej.

Po dwóch nieudanych związkach Julia Wieniawa chciała choć przez chwilę być singielką. Jak sama wyznała w jednym z wywiadów udzielonych podczas gali Hasztagi Roku, potrzebowała czasu na poukładanie sobie kilku spraw i wskazania, czego tak naprawdę chce.

Tak szczerych słów nikt się nie spodziewał

Po kilku miesiącach miłość ją jednak sama odnalazła. Julia Wieniawa zakochała się po uszy w koledze po fachu – Nikodemie Rozbickim.

Para jest już ze sobą ponad pół roku i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w ich związku jest wzajemne wsparcie, szacunek do pracy oraz swoboda.

Obydwoje dają sobie przestrzeń na rozwój zawodowy, na spotykanie się z innymi przyjaciółmi, czy na naukę. Jak widać, na razie idzie im świetnie. Oby tak dalej!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI