Kibic reprezentacji Anglii postawił ogromne pieniądze na „wskazówkę” swojego nienarodzonego syna. Gest chłopca pomógł mu wygrać fortunę.

Mężczyzna zwyciężył ogromne pieniądze

Wielu graczy bukmacherki prowadzi wiele poważnych analiz przed podjęciem decyzji. Inni idą za głosem serca i stawiają na drużyny, których są fanami. Nieco inaczej postąpił kibic angielskiej reprezentacji.

Wspólnie z małżonką wybrali się na badanie USG, dzięki któremu mogli zobaczyć swoje nienarodzone dziecko. Ku zdziwieniu mężczyzny, chłopiec pokazywał dwa palce.

Angielski kibic uznał, ze to znak i obstawił, że Anglia wygra z Niemcami właśnie 2:0. Jak ogromna musiała być jego radość po zakończeniu meczu! Jego potomek pomógł mu w wygranej.

Wszystko dzięki wskazówce jego nienarodzonego dziecka

30-latek postawił na ten wynik 30 funtów, dzięki czemu wygrał 360 funtów. Jak wyznał, całą sumę przeznaczy na wyprawkę dla swojego syna.

Dzięki wygranej z Niemcami Anglia znalazła się w ćwierćfinale Euro 2020 i 3 lipca zmierzyła się z Ukrainą. Trzeba przyznać, że "Synowie Albionu" są w znakomitej formie – zwyciężyli 4:0!

W półfinale Anglia zmierzy się z Danią. Mecz odbędzie się już 7 lipca o godzinie 21:00.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI