Małgorzata Rozenek-Majdan nie narzeka na brak pracy. Co rusz możemy podziwiać na antenie stacji TVN kolejne produkcje z jej udziałem. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie "Projektu Lady".

W międzyczasie pracowała przy programie "Rozenek cudnie chudnie". Pojawienie się na świecie jej trzeciego syna nie sprawiła, że zdecydowała się zwolnić tempo.

Odważna stylizacja Małgorzaty Rozenek Majdan zrobiła furorę na gali Hasztagi Roku

Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko prowadzi wiele telewizyjnych programów, ale także realizuje się na wielu innych polach. Możemy zobaczyć ją w reklamach, a nawet w filmie.

Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan/ screen YT

Kilka miesięcy temu na rynku zadebiutowała jej własna marka odzieżowa "Mrs. Drama". Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na gali Hasztagi Roku. Uwagę przykuła odważna stylizacja gwiazdy.

Celebrytka pokazała nieco za dużo?

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na wydarzeniu w szarym komplecie. Długie rozszerzone spodnie z wysokim stanem ozdobione zostały małymi kokardkami na kieszeniach.

Góra stylizacji była jednak bardziej odważna. Małgorzata Rozenek-Majdan odsłoniła ramiona i… biust. Głęboki dekolt nie przeszkadzał jednak celebrytce i świetnie się czuła w eleganckim komplecie. Jak Wam się podoba?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI