To już pewne. Uwielbiana przez tysięcy Polaków Barbara Kurdej – Szatan niebawem wystąpi w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych. To będzie prawdziwy hit. Fani nie mogą się doczekać - szacuje się, że może być faworytką show. O czym mowa?

Barbara Kurdej – Szatan to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej znanych i uwielbianych aktorek polskiej sceny. Kobieta znana jest z kultowych seriali, jak “M jak Miłość” czy “W rytmie serca”, ale też filmów pełnometrażowych czy spektakli teatralnych.

Mimo występowania w pojedynczych epizodach różnych produkcji wcześniej, kobieta zdobyła największą popularność dopiero w roku 2014 dzięki... udziałowi w reklamie Play! Potem jej kariera rozpędziła się jak burza!

Kurdej – Szatan wystąpi w kolejnej dużej produkcji

Jak donoszą media, Barbara Kurdej – Szatan już niebawem wystąpi w... “Twoja twarz brzmi znajomo”. Zarówno fani, jak i sama artystka są zachwyceni! Aktorka aspiruje także do bycia faworytką programu wedle ustaleń mediów.

- Basia się bardzo cieszy. Pieniądze nie są tu najistotniejsze. Chodzi o to, że będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę – mówi znajoma gwiazdy.