Bloger Clint Edwards opowiedział o swojej rozmowie z matką. Okazuje się, że kobieta zarzuciła synowej bałaganiarstwo. Odpowiedź jej syna kompletnie ją zaskoczyła.

Znany bloger opowiedział zaskakującą historię

Matka Clinta Edwardsa spytała go, czy zdaniem mężczyzny jego żona również zbyt rzadko sprząta w domu. Zaskoczony bloger nie tylko stwierdził, że w małżeństwie są ważniejsze rzeczy od czystego mieszkania, ale również wyznał, że od lat dzieli się domowymi obowiązkami ze swoją żoną.

Teściowa, screen YT
Teściowa, screen YT
Teściowa, screen YT

Clint jest autorem bloga „No Idea What Im Doing”. Mężczyzna publikuje wpisy dotyczące rodzicielstwa, małżeństwa oraz codziennych wyzwań. Rozmowa z matką nakłoniła go do poruszenia kolejnego tematu.

Słowa matki mogły zaboleć jego żonę

Edwards zauważył, że kilkadziesiąt lat temu obowiązki domowe spoczywały właśnie na kobietach, a czysty dom był wyznacznikiem szczęśliwego życia rodzinnego. Mało tego, wiele osób uważało, że wygląd domu jest wizytówką drugiego człowieka.

Bloger wspomniał, że jego mama spędzała całe weekendu na praniu, odkurzaniu, czy myciu podłóg. Teraz czasy się jednak zmieniły i mężczyźni dzielą się obowiązkami domowymi z kobietami.

Jednak Clint i jego żona są rodzicami trójki dzieci i nie zawsze mają czas i ochotę na sprzątanie. Zakochani twierdzą, że drobny nieporządek w domu nie jest niczym złym, a w związku najważniejsze jest partnerstwo i szczęście całej rodziny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI