Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. W Pałacu Buckingham w Londynie miało miejsce odsłonięcie pomnika księżnej Diany – trzeba przyznać, że prezentuje się fenomenalnie! Tego zaszczytu dokonali synowie zmarłej przed laty ulubienicy Brytyjczyków. Czy bracia pogodzili się? Wszystko na to wskazuje!

Rodzina Sussexów przez liczne skandale i kontrowersje od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania zarówno mediów z całego świata, ale także społeczeństwa. Na tak spore zainteresowanie wpływają także raz po raz ujawniane tajemnice z życia księżnej Diany, która zmarła tragicznie w wypadku samochodowym w roku 1997.

Dziś, 1 lipca 2021 z okazji 60. Urodzin księżnej Diany odbyło się uroczyste odkrycie pomnika kobiety. Rzeźba została oficjalnie odsłonięta przez zwaśnionych braci: Harry’ego i Williama.

Czy kłótnia została zażegnana?!

Podczas odsłaniania pomnika bracia mieli nad wyraz dobre samopoczucie, sporo rozmawiali, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.

- Dzisiaj byłyby 60. urodziny naszej matki. Pamiętamy o jej miłości, sile i charakterze – cechach, które sprawiły, że stała się siłą dobra na całym świecie, zmieniając niezliczone życia na lepsze. Codziennie marzymy o tym, żeby byłą tu z nami. Mamy nadzieję, że pomnik będzie wiecznym przypomnieniem o jej życiu i dziedzictwie. - powiedzieli bracia.