Kiedy tracisz ukochaną osobę, potrzebujesz miejsca, do którego możesz przyjść i go opłakiwać. Daje to przynajmniej pewną pociechę.

Zrozpaczona matka Joe Corbett-Weeks zdecydowała, że ​​może zrobić idealny pogrzeb na grobie syna. Niestety, ale kiedy trzy dni później przyszła na cmentarz, nagrobek zniknął.

miejsce spoczynku syna, screen YT
miejsce spoczynku syna, screen YT
miejsce spoczynku syna, screen YT

Max Corbett-Gardener zmarł z powodu powikłań po epilepsji, mając zaledwie 4 lata.

Jego zrozpaczona matka spędziła lata, próbując znaleźć idealny nagrobek na grób jej syna. Zbierając 4,580 dolarów, udało jej się kupić wzruszający nagrobek w postaci gwiazdy, który w szczególny dzień umieściła na grobie.

- To byłyby siódme urodziny Maxa w niedzielę i to było jak prezent urodzinowy – powiedział Joe dla BBC.
- Wybrałam nagrobek w kształcie gwiazdy, ponieważ chciałam, aby Max miał coś wyjątkowego. Ten nagrobek był idealny dla mojego chłopca - zaznaczyła kobieta.

Narzekali na nagrobek

Ku przerażeniu Joe, gdy trzy dni później wróciła na grób Maxa, nagrobek zniknął.

- Nie mogłam zrozumieć, co się dzieje. Rada miejska usunęła go bez konsultacji ze mną. Murarz, do którego zadzwoniłam, powiedział, że kazano mu usunąć nagrobek - wyznała kobieta.

miejsce spoczynku syna, screen YT
miejsce spoczynku syna, screen YT
miejsce spoczynku syna, screen YT

- Byłam zdenerwowana i zła. Nasza rodzina wiele przeszła. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego ten nagrobek mógł kogokolwiek zirytować. Nie wyglądał na niechlujny ani nieprzyzwoity - mówiła rozgoryczona matka chłopca.

Kobieta zgłosiła incydent Radzie Miejskiej Melvern, organowi odpowiedzialnemu za cmentarz, ale okazało się, że nie będzie można ponownie instalować nagrobka.

Joe postanowiła pochować syna obok innych krewnych na wspólnym cmentarzu, a nie cmentarzu dla dzieci. Kiedy umieściła specjalny gwiezdny nagrobek na grobie Maxa, członkowie innej rodziny poskarżyli się.

- Mamy rodzaj nagrobka, który jest używany na naszym cmentarzu – powiedziała rada miasta w oświadczeniu.
- Skontaktowały się z nami osoby, które sprzeciwiały się tak nietypowemu kształtowi nagrobka. To była bardzo trudna decyzja, nie chcieliśmy tego czynić, ale musieliśmy to zrobić - powiedziano kobiecie.

- Murarz w tej sytuacji nie miał pozwolenia na umieszczenie takiego nagrobka, ponieważ nie odpowiada on innym nagrobkom w okolicy - zaznaczono w oświadczeniu rady miasta.

Rada twierdzi, że prowadzi teraz rozmowy z rodziną w sprawie przywrócenia nagrobka. Ta sytuacja jest wyjątkowo nieprzyjemna dla Joe i jej rodziny.

-Ten nagrobek wiele znaczył dla mnie i mojej rodziny i chcemy go odzyskać. To straszna sytuacja. Chcemy tylko mieć miejsce, do którego możemy przyjść i opłakiwać naszego chłopca - powiedziała kobieta.

Mam nadzieję, że tej rodzinie uda się przywrócić nagrobek na miejsce, a Max otrzyma godny pomnik, na jaki zasługuje.

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne