Aniołami stróżami mogą być nawet ludzie, którzy wkraczają w nasze życie, troszcząc się o nas z całych sił.

Ta kobieta mogłaby nie żyć, gdyby nie jej anioł stróż, który ją uratował. Dając w ten sposób drugą szansę, kiedy została dosłownie wyrzucona do kosza.

Harold Hyatt pracował w firmie budowlanej. Pewnego dnia wrzucał śmieci do kontenera, kiedy usłyszał ciche parsknięcie. Nie mógł stwierdzić, czy to dziecko, czy kot, więc postanowił kopać głębiej. Zauważył torbę, w której coś się poruszało i od razu zabrał ją do najbliższego szpitala.

Torba była zawiązana podwójnym węzłem. Mężczyzna powiedział lekarzom o swoich przypuszczeniach, że może być dziecko. Jedna z pielęgniarek, Carol Szafranski, otworzyła torbę: w rzeczywistości była tam mała dziewczynka. Nazywała się Mary Grace – „Błogosławiona Maryja”.

Jej biologiczna matka czekała w więzieniu na proces, a ojciec dziewczynki nawet nie wiedział o jej istnieniu, dopóki nie został wezwany do sądu. Dziewczyna została adoptowana i nazwana Morgan Hill.

Dorastała w szczęśliwym środowisku rodzinnym, nie wiedząc nic o tym, co kiedyś przydarzyło się jej i mężczyźnie, który ją uratował. Morgan dowiedziała się o swojej historii o wiele później z gazet!

Kiedy dowiedziała się o swojej historii, nie umiała nazwać swoich emocji; nie wiedziała nawet, co powie Haroldowi, kiedy go spotka.

„Dziękuję bardzo”, nie mogłam naprawdę podziękować temu, który uratował mi życie i dał mi szansę na cudowne, cudowne życie w rodzinie, w której jestem szczęśliwa” – powiedziała kobieta. Ale w tym momencie nie wiedziała, kto zbliża się do niej od tyłu…

Matka Morgan powiedziała w tym wzruszającym momencie: „Morgan. Chciałbym przedstawić cię Haroldowi Hyattowi i jego żonie Normie ”. Po tylu latach oczekiwania Morgan poznała swojego anioła stróża Harold nigdy o niej nie zapomniał i zawsze zastanawiał się, jaka jest teraz i co się z nią stało. Dzięki Haroldowi dziewczyna dostała drugą szansę na wspaniałe życie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wariant Delta koronawirusa w Polsce. Czy wrócą obostrzenia w regionach, gdzie został wykryty? Głos w sprawie zabrało Ministerstwo Zdrowia

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić