Całkiem nowe informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej budzą niemałe zdumienie! Czy księżna Camilla planuje objąć władzę po królowej Elżbiecie II? Brytyjczycy nie mają najmniejszych wątpliwości! Właśnie światło dzienne ujrzały najnowsze fakty w tej sprawie! To szokujące.

Rodzina Sussexów od dziesiątek lat wzbudza zarówno wśród mediów międzynarodowych, jak i społeczeństwa ogromne kontrowersje i oburzenie. Liczne skandale, które raz po raz wypływają na wierzch, a także nieznane dotychczas fakty - dotyczące głównie księżnej Diany sprawiają, że tysiące osób niemal tylko czeka na pojawienie się kolejnej zaskakującej prawdy.

Nie od dziś wiadomo, że księżna Camilla, z którą związał się książę Karol po śmierci Diany nie jest ulubienicą narodu brytyjskiego. Wiele osób spekuluje, że kobieta ma pewien plan, a mianowicie chce przejąć tron po królowej Elżbiecie II. Czy to prawda?

Księżna Camilla następczynią tronu?!

Tysiące Brytyjczyków ma pewność, że kobieta ma taki plan. Sekretarz prasowy księcia oraz księżnej jednak oznajmił w roku 2020, że Camilla wydała specjalne oświadczenie tuż po swoim ślubie, głoszące, iż zdaje sobie sprawę, że nie przysługuje jej korona. Czy zdanie podtrzyma?