Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zaskoczyć wiele osób. W związku z pewną ważną ceremonią, która odbędzie się w Pałacu Buckingham w Londynie Harry przebywa w Wielkiej Brytanii. Ostatnio wygłosił przemówienie, które zszokowało wszystkich! Wypowiedział się na temat swojego brata. Czy to oznacza koniec kłótni? Internauci trzymają kciuki!

Jak wiadomo, rodzina Sussexów przez liczne skandale i kontrowersje od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania ze strony mediów z całego świata, ale także społeczeństwa. Na taki obraz sprawy wpływają także ukrywane latami sekrety, które raz po raz wypływają na światło dzienne.

Niebawem odbędzie się bardzo ważne wydarzenie w rodzinie, które być może połączy zwaśnionych braci: Williama i Harry’ego. Skąd takie spekulacje?

Zdumiewająca wypowiedź księcia Harry’ego budzi nadzieje

1 lipca w związku z świętowaniem 60. Urodzin księżnej Diany nastąpi oficjalne odsłonięcie pomnika matki Harry’ego i Williama. Ceremonia odbędzie się w Londynie przy Pałacu Buckingham, a udział w niej wezmą tylko członkowie brytyjskiej rodziny.

Ostatnio również odbyło się wręczenie nagród Diana Awards dla młodych ludzi, którzy pracują nad ulepszeniem świata. Przemówienie, które wygłosił Harry wzbudza podejrzenia, że być może chce pojednać się z bratem.

- Nasza mama wierzyła, że młodzi ludzie mogą zmienić świat. (...) Mój brat i ja będziemy obchodzić 60. urodziny naszej mamy, która byłaby z was wszystkich bardzo dumna za to, że żyjecie autentycznym życiem z celem i współczuciem dla innych. - powiedział.