Całkiem nowa wizja jednego z najbardziej popularnych jasnowidzów w kraju, Krzysztofa Jackowskiego właśnie ujrzała światło dzienne. Padły mocne słowa w stronę popularnego polityka. Czy możemy spodziewać się zmian w rządzie?! Internauci mają mieszane uczucia co do tych słów. Pojawił się także wątek koronawirusa, który nie brzmi optymistycznie...

Krzysztof Jackowski to postać znana niemalże każdemu. Jasnowidz z Człuchowa zaskakująco często przepowiada coś, co potem znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mimo iż wiele osób nie wierzy w przepowiednie, tak jednak za każdym razem wypowiadane przez niego słowa budzą przerażenie - szczególnie, kiedy są to negatywne wizje.

Zmiany w polityce?

Na początku swojej wypowiedzi jasnowidz poruszył temat polityki. Wyznał, że widzi w swojej wizji Jarosława Kaczyńskiego oraz partię rządzącą, która jest czegoś niepewna.

- Kojarzy mi się pan Kaczyński. Jest spokojny na zewnątrz, a w środku bardzo niepewny. (...) PiS może zacznie się osłabiać coraz bardziej. PiS zrzuci z siebie władzę, a nie poda się do dymisji. (…) ale zrzuci ją w taki sposób, że nie będzie można przeprowadzić wczesnych wyborów. - mówi jasnowidz.

Jackowski dodał także, że niebawem czeka nas kolejna fala koronawirusa, w której będą mutacje, a ludzie sami będą prosić o wprowadzenie kolejnych obostrzeń.