Fotografie publikowane w mediach społecznościowych jednego z najbardziej popularnych piłkarzy polskiej reprezentacji, Grzegorza Krychowiaka robią w sieci prawdziwy szał. Piłkarz pokazał fanom mieszkanie. Internauci są zdumieni, apartament wygląda jak z bajki! Każdy koniecznie musi zobaczyć te fotki!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej ponownie znajduje się “na świeczniku” będąc w samym centrum zainteresowania zarówno mediów, jak i społeczeństwa polskiego. Mimo poniesionej porażki na Mistrzostwach Europy, które aktualnie trwają nasza reprezentacja dostarczyła kibicom mnóstwo emocji, a piłkarzom przybyło nowych fanów.

Niektórzy z nich, jak Grzegorz Krychowiak pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami, raz po raz zamieszczając fotki zarówno przedstawiające jego sportowe życie, jak i prywatne wydarzenia.

Apartament jak z bajki!

Grzegorz Krychowiak związany jest z Francuzką, Celią Jaunat, a ich luksusowy apartemant znajduje się w Paryżu. Mimo że piłkarz na boisku wylewa siódme poty w sportowych ubraniach, tak prywatnie stawia na klasę i elegancję. Jak się okazuje, mieszkanie małżeństwa także wygląda jak ociekający złotem pałac! Koniecznie zobacz!