Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zaskoczyć wiele osób. Już niebawem, bo za kilka dni odbędzie się niesamowicie ważna uroczystość. Książę William dotarł na miejsce, lecz... bez żony. O co chodzi? Fani mają już pewne podejrzenia.

Jak wiadomo, rodzina Sussexów od lat znajduje się w samym centrum zainteresowania ze strony mediów z całego świata, ale także społeczeństwa - wszystko to za sprawą licznych kontrowersji i niespodziewanych sytuacji oraz skrywanych latami faktów, które raz po raz wypływają na światło dzienne.

Niebawem odbędzie się bardzo ważne wydarzenie w rodzinie, na które jednak nie dotarli wszyscy... O co chodzi?

Książę William dotarł na miejsce sam – dlaczego?

Już niebawem, bo 1 lipca nastąpi oficjalne odsłonięcie pomnika księżnej Diany. Cała uroczystość odbędzie się w Londynie przy Pałacu Buckingham, a udział w niej wezmą tylko członkowie brytyjskiej rodziny.

Książę Harry pojawi się bez Meghan - było to do przewidzenia. Okazuje się jednak, że książę William także pojawi się sam! Fani mają pewne spekulacje dotyczące powodu nieobecności księżnej Kate - według krążącej w sieci opinii kobieta ponoć jest w czwartej ciąży.