Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Grażyny Wolszczak, aktorki serialu “Na Wspólnej” dosłownie podbija internet! Fani są zachwyceni nowym, odmienionym wyglądem gwiazdy. Aktorka przeszła sporą zmianę, lecz wyznaje, że droga do osiągnięcia obecnego wyglądu nie była łatwa, gdyż spotkało ją wiele nieprzyjemności... O co chodzi?

Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej lubianych i popularnych aktorek kultowego serialu “Na Wspólnej”. 62 – latka, mimo swojego wieku wygląda wręcz zaskakująco, a ostatnio jeszcze bardziej zmieniła swój wygląd. Fani nie mogą się napatrzeć - niektórzy porównali ją do... Jennifer Lopez!

Fenomenalna przemiana dzięki... koronawirusowi?!

Jak wyznaje Grażyna Wolszczak, przeszła zakażenie koronawirusem. Na szczęście sam przebieg choroby odbywał się łagodnie, lecz niestety kobieta odczuła nieprzyjemne skutki nieco później - nagle zaczęły jej wypadać włosy!

- Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie polecane suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. (...) Sama nie wiem co mi pomogło, ale najważniejsze, że w końcu przestały wypadać i teraz odrastają - powiedziała.

Dzięki temu, że teraz włosy aktorki zyskały “drugie życie”, postanowiła przefarbować je na blond. Fani są zachwyceni!