Waldemar Kaszuba z "Rolnik szuka żony" opowiedział o przerażającej historii swojego życia. Dla każdego z nas byłby to dramatyczny moment.

Waldemar Kaszuba wygrał z ciężką chorobą

Waldemar Kaszuba ma za sobą niezwykle stresujący czas. Uczestnik popularnego show opowiedział o swoich dramatycznych przeżyciach. Chodzi o jego zdrowie.

Jak opowiedział w rozmowie z Pomponikiem, jego historia rozpoczęła się zwyczajnie. Podczas prac na roli pan Waldemar zaziębił się czego skutkiem było pojawienie się guza na jego szyi. Za namową przyjaciela rolnik udał się do szpitala. Jak sie później okazało czekał go poważny sprawdzian.

- Po 24 godzinach czekania przyjęto mnie na oddział laryngologii, po trzecim badaniu USG okazało się, że guz pękł, może zalać mi pień mózgu i sparaliżować centralny układ nerwowy. Karetką, na sygnale, przewieziono mnie do szpitala w podwarszawskim Międzylesiu i od razu trafiłem na stół operacyjny, dokumenty podpisywałem na ścianie. - opowiedział rolnik.

Okazalo sie, ze to dopiero początek koszmaru. U mężczyzny wykryto kolejnego guza. Tym razem w jamie brzusznej.

- Dowiedziałem się od pani doktor, że mam nowotwór złośliwy. W trybie pilnym trafiłem do Centrum Onkologii w Warszawie i zostałem tam pięć miesięcy... Przeszedłem trepanobiopsję, punkcję, cytometrię, badanie PET. W mojej jamie brzusznej wykryto kolejnych sześć nowotworów, każdy wielkości od 3 do 10 cm, a potem jeszcze białaczkę - wyznaje Waldemar Kaszuba.

Lekarze nie dawali mężczyźnie szans. Organizm rolnika odmówił juz współpracy. Medycy wypisali go do domu. Waldemar Kaszuba usłyszał wówczas od swojego lekarza: “gdzie się pan pchasz, czy nie lepiej umierać w domu, wśród bliskich, zamiast w szpitalu.” Wtedy postanowił udać się do Częstochowy. To wtedy wydarzylo sie cos niezwyklego. Kaszuba ozdrowiał. Lekarze nie mają wątpliwości. To cud.


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Robert Lewandowski stoi przed ogromną szansą w swojej karierze. Fani są zaskoczeni. Czy EURO 2021 potwierdzi jego formę i pomoże spełnić marzenia

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała bardzo prywatne zdjęcia ze szpitala. Co się stało

Sprawdź także ten artykuł: Monika Miller podzieliła się z fanami ostatnim sukcesem. Czy były premier Leszek Miller będzie dumny z tego sukcesu swojej wnuczki