Były pracownik stacji TVN regularnie publikuje różności na różnych portalach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie obecnej sytuacji. Czasem jednak są to zdjęcia niezwiązane z sytuacją w kraju.

Opublikował zdjęcie swojego łóżka, w którym leżał ktoś mocno kudłaty

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Dla wielu miłośników zwierząt nie jest niczym złym w tym, aby ich pupile przebywały w pościeli, jednak głos rozsądku podpowiada, że to nie jest najlepszy pomysł.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Kamil Durczok pokazując swoje domowe zacisze, zapragnął pochwalić się internautom osobliwym zdjęciem. Na fotografii znajduje się niepościelone łóżko, a w miejscu, gdzie zwykle znajdują się poduszki, relaksuje się sporych rozmiarów owczarek niemiecki.

Jak oznajmił były szef "Faktów" stacji TVN w opisie zdjęcia, z psów tej rasy są niezłe wyłudzacze. Należy zaznaczyć, że takie praktyki są dalece niehigieniczne i niebezpieczne dla zdrowia, gdyż psy mogą być nosicielami groźnych dla człowieka pasożytów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Ponad to, pozwalanie psom na wchodzenie na meble jest niepedagogiczne i niewychowawcze, gdyż zaburza się w umyśle czworonoga sens i widzenie hierarchii w domu.

Co o tym sądzicie? Powinno się pozwalać zwierzętom, by wchodziły do pościeli, w której śpimy?

O tym się mówi: Artur Orzech wkrótce wróci do pracy? Dziennikarz poinformował w sieci o nowościach w życiu zawodowym. Już wkrótce poprowadzi audycję w znanym radiu

Zerknij tutaj: Pewien człowiek twierdzi, że jest synem księcia Karola i księżnej Camilli! 55-letni mężczyzna pokazał w sieci nowe dowody na swoje twierdzenie

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Ważne sposoby dla kochających truskawki! Lepiej wiedzieć, jak myć, szypułkować i zachować świeżość owoców na dłużej. Czerwiec to czas na truskawki