Marek mieszkał w Polsce w małej wiosce. Jego małżeństwo rozpadło się, ponieważ jego żona była narkomanką. Dlatego mężczyzna zabrał swoją córkę i przeniósł się do matki.

Matka zmarła kilka miesięcy później, zostawiając Marka samego z dzieckiem. Do rodzinnego domu wprowadzili się bracia, jednak zamiast mu pomagać, jedynie utrudniali życie i całymi dniami pili.

Marek chciał, żeby jego córka dorastała w lepszych warunkach, dlatego kupił dom, który był w fatalnym stanie, planując go wyremontować. Ale na pierwszy rzut oka mężczyzna nie docenił całej skali pracy.

Państwo nie pomagało Markowi, więc ze wszystkim musiał sobie radzić sam, inwestując tylko skromną pensję, jaką otrzymywał w pracy. Mężczyzna remontował swój dom od trzech lat, ale do tamtej pory odświeżył tylko jedno pomieszczenie.

Dom, który kupił, nie miał nawet kanalizacji. Warunki te nie sprzyjały dorastaniu w nich małego dziecka.

Marek robił więc wszystko, co w jego mocy, ale skromne pieniądze wciąż nie wystarczały na dokończenie budowy. Córka pomagała mu we wszystkim, nawet w remoncie.

Wszystkie ściany domu były pokryte głębokimi pęknięciami, a podłogi były w suorwym stanie. W takich warunkach nikt nie mógł żyć, zwłaszcza z dzieckiem. Jednak Marek zdecydował, że to właśnie tam zamieszka z dzieckie. Wolał to niż przebywanie z braćmi - alkoholikami.

I tak rodzinie Marka zaproponowano udział w programie telewizyjnym poświęconym remontom domów, aby mógł spełnić swoje marzenie.

W czasie remontu Marek z córką mieszkali w hotelu. Budynek był widoczny z okna ich pokoju.

Podczas gdy czekali na wynik remontu, producenci programu telewizyjnego zorganizowali dla nich wiele zajęć, na które wcześniej rodzina nie mogła sobie pozwolić, takich jak loty helikopterem i jazda konna. Marek i jego córka byli szczęśliwi.

Budowa trwała jakiś czas. W naprawę zaangażowała się nie tylko ekipa konstruktorów, ale także różni znajomi Marka. Każdy chciał pomóc w realizacji jego marzenia

Po pięciu dniach dom został całkowicie zmieniony! Nie uwierzysz, jak wyglądał wcześniej!

Projektanci udekorowali mieszkanie jasnymi kolorami, dzięki czemu dom wydaje się bardzo przestronny i piękny.

Pomieszczenia, które kiedyś wyglądały tak ponuro, teraz stały się naprawdę przytulnym domem. Nie ma śladu po popękanych ścianach!

Bardzo piękny okazał się również pokój dziecięcy, w którym będzie teraz mieszkać córka Marka. Program telewizyjny zapewnił rodzinie kolorowe meble, które dodały charakteru pomieszczeniu. W takich warunkach można już wychować dziecko, tutaj każdy będzie się dobrze czuł!

Sofa, duży telewizor, fotel, ogromna szafa - to wszystko otrzymał Marek od producentów programu. Ta rodzina nigdy wcześniej nie żyła w tak dobrych warunkach.

Marek był zszokowany uprzejmością ludzi w telewizji i znajomych, którzy im pomagali.

Jego historia zakończyła się bardzo pomyślnie. Można to nazwać niesamowitym szczęściem.

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor