Ta gwiazda polskiego dziennikarstwa, od wielu lat działa na rzecz ludzi potrzebujących pomocy. jest blisko nich i wciąż aktywnie poszukuje sposobów, by jak najskuteczniej nieść pomoc tym, którzy zgłaszają się do jej programu.

Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Paparazzi depczą celebrytom po piętach. Choć Elżbieta Jaworowicz nie jest typową celebrytką z Instagrama, a poważną reporterką, zainteresowanie jej prywatnymi sprawami nie słabnie. Tabloidy także śledzą poczynania znanych ludzi na ich profilach pozakładanych na mediach społecznościowych.

Tym razem wyszperano w czeluściach socjal mediów zdjęcie, na którym Elżbieta Jaworowicz trzymana jest za rękę przez 30 lat młodszego mężczyznę, który - jak podkreślają media - nie jest on jej mężem.

Post został opublikowany przez polityka, Pawła Kowala, który bywał jednym z zapraszanych przez Elżbietę Jaworowicz ekspertów, którzy w "Sprawie dla reportera" czynnie uczestniczą w rozwiązywaniu licznych problemów bohaterów reportaży.

Dzisiaj było m. in. o odszkodowaniach dla dzieci ofiar Grudnia 1970 roku. Na antenie 8 lipca. Mam sentyment do Sprawy dla Reportera. Od kiedy interesuje się światem ten program trwa wbrew wszystkiemu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paweł Kowal (@pawelkowal.pl)

W programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", gościnnie biorą udział eksperci z różnych dziedzin, jak lekarze, psycholodzy, prawnicy, społecznicy, czy politycy. W tej ostatniej grupie bywał tam właśnie poseł Koalicji Obywatelskiej Kaweł Kowal.

Co sądzicie o programie "Sprawa dla reportera"?

O tym się mówi: Małgorzata i Radosław Majdanowie zdobyli się na szczere wyznanie. Zabrali głos w sprawie chrztu Henia. Nie szczędzili gorzkich słów

Zerknij tutaj: Pojawiła się tajemnicza postać w chmurach. Czy to anioł na niebie? Niezwykłe zjawisko pogodowe budzi skrajne emocje

Nie przegap: Niewywiązanie się z tego obowiązku może nas słono kosztować. Kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. O co chodzi