Wojciech Glanc cieszy się coraz większym posłuchem w swoich filmach publikowanych na platformie YouTube, gdzie publikuje swoje przepowiednie. Jasnowidz karierę w mediach zaczynał jako brzuchomówca, między innymi też, jako dość niespotykany gość "Big Brothera", obecnie prężnie działa jako jasnowidz.

Wojciech Glanc jako konkurencja dla Krzysztofa Jackowskiego

Jego przepowiednie można znaleźć zarówno na mediach społecznościowych, jak i na platformie YouTube, gdzie regularnie publikuje filmy i organizuje transmisje na żywo. Jak wielu jego widzów zauważyło, Wojciech Glanc był w stanie przewidzieć wybuch pandemii koronawirusa, oraz jego mutacje.

W najnowszej transmisji na żywo, która została zapisana na YouTube, jasnowidz podkreślając z całą stanowczością, że jeszcze musi to zinterpretować opowiedział, jaka nawiedziła go wizja. Zobaczył krwawe wody Bałtyku, boga Majów rządającego ofiar, potężną eksplozję daleko na wschodzie i niczego nieświadomych ludzi... - Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku (…) Takie błoto, które świeci w nocy, jakby to promieniowało czymś (…) Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo - opowiadał.

Przerażająca wizja, w której ludzie będą umierali masowo, bóg Majów, przyglądający się składaniu ofiar z ludzi i napawający się widokiem spływającej do wód bałtyku krwi. Niestety, wszystko wskazuje na to, żezłowieszczy entuzjazm ludzi, który zobaczył w swojej wizji Wojciech Glanc, już teraz jest mocno widoczny. - Mam wrażenie jednak dużej ilości wesołych ludzi (…) wokół nich pojawiają się oczywiście ludzie w kombinezonach ochronnych (…) jest w tym złowieszcza cisza - opowiedział jasnowidz.

Co o tym sądzicie? Czy widać jakąś analogię w obecnej sytuacji z tym, co zobaczył w swojej wizji jasnowidz?

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak dzięki pewnemu przyjacielowi ma wiele radości w swoim życiu. Czy Stefan odwzajemnia jej uczucia

Zerknij tutaj: Agnieszka Włodarczyk skarży się na ciążowe dolegliwości. Wierne fanki spieszą z poradami